1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Michael Barnett, Jordan Cooke-labache, Stefaan Demopolous
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Matthew Sharp, Liam Clifford, Benjamin Zuill
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Lachlan Mckenna, Robert Langton, Bradley Doughan
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jake Jensen, Jackson Cosgrove, Joel McKitterick
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Rhys Fowler, James Budd, Luke Calo
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matthew Burge, Samuel Djodan, Isak Costello
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
John Woods, Brodie Schott, Jay Furniss
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Ryan Paroz, Peter Elford, Jackson Martin
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Jake Moses, Adam Calo, William Budd
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads NOOSA 1
|
Sam Bell, Sean Hayes, Jett Kenny
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Newport SLSC |
Newport A
|
Peter Euers, Fletcher Davies, Max Brooks
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Towradgi SLSC |
Towradgi TOWRADGI A
|
Joshua Bond, Joel Briggs, Timothy Wylie
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Zachary Richters, Hayden Murphy, Brendan Donahoo
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Joseph Lindsay, Jayden Bailey, Hayden Williams
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Samuel Dick, Alexander Mackenzie-Templar, James Lacy
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Nickolas Wagner, Kurravi Piggott, Rhys Burrows
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach BLUE
|
Keelan Bridge, Matthew Hurst, Ryan Moate
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Nathaniel Lindsay, Jaega Desainis, Bill Bain
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach CLIFTON
|
Alex Sella, Joel Bevilacqua, Jordan Bromfield
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Lachlan Hinds, Lewis Carey, Jack Gencher
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Aaron Marrable, Lachlan Feather, Jordan Harrison
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Rhyam Pankhurst, Jack Butler, Owen Viles
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Cory Buckland, Jack Raward, Troy Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
John Williams, Drake Robson, Patrick Harris
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Zakary Walker, Jordan Law, Joshua Maurice
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Charles Wild, Blake Sweeney, Gilbert Gant
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
James Porter, Hudson Keppell, Harrison Vulcan
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Liam Dalton, Trent Rigby, Ben Carberry
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Callum Knox, Joshua Lee, Cameron Witney
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Aaron Markey, Benjamin Pugh, Mitchell Rofe
|
Race 2 |
0 |
|